29 Eylül 2008 Pazartesi

arefe

bugün arefe..Ramazanın son günü...evlerimize huzur,bereket, neş'e getiren bu mübarek ayı uğurladığımız her arefe günü hüzünlenirim..bazen gözyaşlarıyla uğurlarım o'nu, ümitlerimi bi sonra ki Ramazana bırakarak, usul usul gelen bayrama sevinirim.
Bu sene bayram sevincimizi çoğaltan bi sevincimiz daha var çok şükür,
tüm yazı ve ramazanı,inanılmaz bulantılarla,ağrılarla geçirmeme sebep olan minicik bugün tam 16+0 haftalık oldu :)
tüm yazı günde yediğim bi iki tane üzümle geçirsemsemde,kafamı kaldırmaya dermanım olmasada,korkularım dağlar gibi büyüyüp beni aşsada,içimde gün be gün büyüdüğünü bilmek,minicik ellerini, bacaklarını, küçücük gövdeni görmek yaşadığım her sıkıntının kat be kat üzerinde bi mutluluk veriyor bana..
az önce minicik balkonumuza çıktım,yağan yağmuru seyrettim.güçlü ama sakince yağan damlaların arasında düşüncelere,dualara daldım..şükrettim..
miniciğim;bebeğim,seni seviyorum..hemde nasıl seviyorum bi bilsen!..

gelelim bu hafta neler yaptığımıza;
bu hafta artık 4.ayımıza girdiğimiz için mi bilmem eskiye nazaran kendimi çok iyi hissettiğim bi hafta oldu..ufak ufak evimizi temizledim aylar sonra ilk defa :) aylardır bu görevi başarıyla üstlenen sevdiceğimde çok sevindi benim bu mutlu hallerime :)bu akşam revani ve börek yapmayı düşünüyorum bayramda misafirlerimize ikram etmek için..
sevdiceğimin 9.günlük bayram izni başladı :))birazdan çarşıya çıkıp şeker-çikolata vs alacağız..
artık dışarıya çıkabiliyorum. çabuk yorulsamda dışarda olmak,hava almak bana çok iyi geliyor..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails